Sıkça Sorulan Sorular  

Lütfen daha önce kullandığınız ve deneyimine sahip olduğunuz ürünleri sitemizden satın alınız.

  Üye olmadan alışveriş yapabilirmiyim ?  

İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. Hızlı üye olmak için sağ üst bölümde bulunan hesabım butonundan hızlı üyelik formunu doldurabilirsiniz.

  Kişisel Bilgilerin Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?  

Üyeliğiniz sırasında iletmiş olduğunuz bilgileriniz özel şifreleme metoduyla serverlarımızda uluslararası standartlara uygun bir şekilde saklanmaktadır. Ukko Cosmetics'e üye olan veya alışveriş sırasında bilgilerini ileten müşterilerimizin kişisel bilgileri hiçbir kurum, kuruluş ve firma ile paylaşılmamaktadır.

  Alışveriş Sepeti nedir?  

İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizdekilere ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  Sipariş Oluşturma  

Ukko Cosmetics sitemiz üzerinde satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekle butonuyla, alışveriş sepetinize eklemelisiniz. Sepetinize eklemiş olduğunuz ürünlerde ek bir kampanya var ise, sağ taraftaki sipariş özetinizde “Kampanya İndirimi” açıklamasıyla uygulanan ek indirimi görebilirsiniz. Siparişinizi sonuçlandırmak için sepetinizdeki devam et butonuyla kargo ve ödeme bilgilerini gireceğiniz sayfaya ilerlemeniz gerekmektedir. Siparişiniz başarılı olarak tamamlandıktan sonra kayıtlı e-posta adreslerinize siparişinizin onayladığına dair bilgilendirme e-maili iletilecektir. Bu email ulaşmadıysa sipariş detaylarınızdan e-mail bilgilerinizi kontrol etmenizi rica ederiz.

  Sepetimdeki ürün adedini nasıl güncelerim?  

Ürünü sepetinize ekleme aşamasını tamamlamanız durumunda sepetinizde bekleyen ürün adedini değiştirerek sağ alt kısımda bulunan sepeti güncelle butonu ile ürün adedini değiştirebilirsiniz.Sepetinize stoklarımızda bulunan adetten fazla ürün eklenmez. Bu durumda bir uyarı alırsınız ve ürün adedini güncellemenize rağmen, sepetinizdeki adet değişmez. Eğer talebiniz olan adette ürünün stoklarımıza ne zaman gireceği konusunda müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

  Sipariş Değişikliği ve Bilgi Güncelleme  

Siparişinizdeki bir ürünü iptal etmek, yeni ürün eklemek veya eklediğiniz ürünü değiştirmek istiyorsanız, talebinizle ilgili olarak müşteri hizmetlerimize telefon ile bilgi vermeniz gerekmektedir. Siparişleriniz aynı gün kargolandığı için, değişikliğinizin yansıtılabilmesi için en kısa sürede bilgi vermenizi rica ederiz.

  Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?  

1) Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazıp 'Ara' tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Sürekli aldığınız bir ürün ise ürün barkodunu arama bölümüne yazarak, istediğiniz ürünü çok hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız.

 

2) Yada ana sayfada ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz. Yine bu bölümde yer alan marka ve fiyat filtreleme modüllerimizi kullanabilirsiniz. Sayfamız tasarım esnasında marka, parça sayısı , özellik, kategori ve tema dikkata alınarak özenle hazırlanmıştır.

  Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?  

Oluşturmuş olduğunuz siparişleriniz 3 - 5 iş günü içinde kargoya teslim edilir. (Cumartesi-pazar ve resmi tatiller bu süreye dâhil değildir.) Teslimatlar Aras kargo ile yapılmaktadır. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorundamıyım ?  

Alışverişlerinize ait ödeme tercihinizi kapıdan nakit veya kapıda kredi kartı olarak yapılmaktadır.

  Kargo Ücreti Ne Kadar?  

Sepetinize eklediğiniz ürünler kargo ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.